محصولات ما

ما مفتخریم که امروز بدون هیچ گونه ادعا و بازار فریبی محصولات خود را از بهترین مواد اولیه تولید نموده و کیفیت برتر محصولات تولیدیمان ،اولویت کاری ما می باشد..بطوریکه تجهیز کارخانه به دستگاه های پیشرفته و مدرن و اعمال نظارت دقیق بر کیفیت محصولات تولیدی،دلیلی بر این ادعا است.

ضریب تبدیل غذایی

لورم ایپسوم متن ساختگی

100% اورگانیک

لورم ایپسوم متن ساختگی

سالم و مغذی

لورم ایپسوم متن ساختگی

ضریب تبدیل غذایی

لورم ایپسوم متن ساختگی

ضریب تبدیل غذایی

لورم ایپسوم متن ساختگی

ضریب تبدیل غذایی

لورم ایپسوم متن ساختگی

01.

خوراک آماده دام

شرکت آوین دانه سپهر با در نظر گرفتن اهمیت دامپروری در تامین گوشت و لبنیات مورد نیاز کشور اقدام به فرمولاسیون و تولید انواع محصولات دام متناسب با احتیاجات دام و وزن زنده آن با رعایت استاندارد های جهانی نموده است.این محصولات ،مواد مغذی و مواد معدنی همچنین ویتامین های لازم دام را فراهم نموده و علاوه برآن وظیفه بهبود قابلیت هضم خوراک و کاهش آلودگی زیست محیطی و تقویت سیستم ایمنی دام را برعهده دارد.

ویژگی این محصولات به گونه ای است که دامپروران بتوانند خوراک های با حداقل قیمت و بازده تولید بالا را، متناسب با شرایط مدیریتی دامپرور ،در اختیار گله خود قرار دهد.استفاده از این محصولات نه تنها باعث بهبود سرعت رشد و بهبود شاخص های اقتصادی دام می شود، بلکه منجر به تقویت سیستم ایمنی و کاهش ناهنجاری های متابولیکی در گله خواهد شد.

02.

خوراک آماده طیور

شرکت آوین دانه سپهر با در نظر گرفتن اهمیت مرغداری های گوشتی در تامین پروتئین مورد نیاز کشور،اقدام به فرمولاسیون وتولید انواع محصولات مرغ گوشتی متناسب با احتیاجات سویه و وزن زنده جوجه های گوشتی با رعایت استانداردهای جهانی نموده است. ویژگی این محصولات به گونه ای است که مرغدار بتواند خوراک هایی با حداقل قیمت و بازده تولید بالا را ،متناسب با شرایط مدیریتی مرغداری، در اختیار گله خود قرار دهد. استفاده از این محصولات نه تنها باعث بهبود سرعت رشد و بهبود شاخص های اقتصادی جوجه های گوشتی می شود بلکه منجر به تقویت سیستم ایمنی ،بهبود پاسخ پرنده به برنامه واکسیناسیون و کاهش ناهنجاری های متابولیکی در گله خواهد شد.

آوین دانه ســـــــــــپهر

نـــــــــــــامی آشنا

تیم علمی، تخصصی شرکت آوین دانه سپهر  با برآورد و تعیین دقیق نیازمندی های غذایی و با استفاده از دقیق ترین نرم افزارهای جیره نویسی،خوراک آماده دام و طیور به صورت پلت های مناسب در هر مرحله از رشد تهیه و ارائه می نماید.

دان پلت آماده از مواد اولیه مرغوب چون ذرت،گندم ، جو،سویا و…بوده که با پیشرفته ترین نوع آسیاب خرد شده ، بین حرارت؟؟؟درجه سانتی گراد پخته و بعد از شکل پذیری در چندین سایز تهیه وبسته بندی می شود.

شرکت آوین دانه سپهر با استفاده از متخصصسن مجرب صنعت طیور و به کارگیری از دقیق ترین و پیشرفته ترین ماشین آلات در محیطی کاملا بهداشتی واقع در ناحیه صنعتی شهر وردنجان خوراک آماده دام و طیور را با بهترین کیفیت عرضه می نماید.